پزشکان آمون

دکتر علیرضا یارقلی

دکتر علیرضا یارقلی

دکترای پزشکی
پوست و مو
طب سنتی

دکتر پروین متوسلین

دکتر پروین متوسلین

متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

مسئول فنی

 

دکتر پروین متوسلین دارای بورد تخصصی پوست، که از سال 1377 مشغول به طبابت در حوزه پوست، مو، زیبایی و لیزر شده است. ایشان در حال حاضر مسئولیت فنی و مدیریت کلینیک تخصصی پوست و موی آمون (با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) را بعهده دارند.

دکتر سید رضا عبدالمطلبیدکتر سید رضا عبدالمطلبی
متخصص آنستزی
شروع دوره پزشکی سال 1368 دانشگاه علوم پرشکی کرمان
تخصص : فارغ التحصیل  سال 1380از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
سابقه فعالیت در زمینه جراحی های زیبایی از سال 1386
سهامدار و عضو هیات مدیره کلینیک پوست و موی آمون
پزشک فعال در زمینه کاشت مو و لیزر
رئیس هیات مدیره درمانگاه و مرکز جراحی محدود فرجام

دکتر اکرم حاجی زمانیپزشک عمومی، مراقبتهای پوستی و زیبایی
فارغ التحصیل از دانشگاه شاهد
سال شروع به فعالیت :1389
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دکتر اردشیری

متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر
شماره نظام پزشکی 27801
فاطمی، روبروی سازمان آب، ساختمان 169، واحد 6
دارای ECFMG
و برد زیبایی از امریکا

دکتر بهاره راد

دکتر بهاره ممقانی راد

 

  • فارغ التحصیل در رشته پزشکی در سال 1384
  • فعالیت در حوزه پوست و مو از سال 1384
  • تدریس دوره های ژل ، بوتاکس و مزوتراپی
  • پزشک فعال در کلینیک تخصصی پوست و موی آمون

دکتر نادیا معتضدی

دكتر ناديا معتضدي

متخصص طب سوزني

فارغ التحصيل پزشكي از دانشگاه علوم پزشكي تهران

فارغ التحصيل طب سوزني از دانشگاه بين المللي طب سنتي پكن

داراي مدارك متعدد ليزر در پزشكي وزيبايي و تكنيكهاي جديد در در زمينه تزريق هاي رايج زيبايي از ايتاليا فرانسه

داراي بيش از ١٥ سال سابقه در زمينه ليزر  ، زيبايي ودرد

عضو انجمن ليزر ايران

عضو انجمن طب سوزني ايران

 

ادرس مطب شريعتي بالاتر از حسينيه ارشاد خ قبا پلاك ٢٠ طبقه سوم واحد ٧

تلفن ٢٢٨٥٣٣٤٣

دکتر خطیبی

دکتر خطیبی فارغ التحصیل رشته پزشکی در سال 1997 از آکادمی تحقیقات مسکو فعال در حوزه تخصصی پوست و مو و زیبایی از سال 1997 فعالیت در کلینیک شخصی از سال 1382 تا 1389 پزشک فعال در کلینیک تخصصی پوست و موی آمون از سال 1389 تا به حال عمده فعالیتها :

تزریق بوتاکس و ژل

کار با دستگاههای تخصصی لیزرپوست و مو

کاشت مو ، مزوتراپی و PRP

مراقبت های اولیه و تخصصی پوست و مو

پروسه کاشت مو

on 31 تیر 1392.

در طی حدود 30 سال هیچ پیشرفتی در تکنیک های پیوند مو به وجود نیامد تا اینکه در حال 1990 برای اولین با یک تکنیک جدید به کار برده شد که نتایج بسیار طبیعی داشت و باعث تحولی شگرف در زمینه کاشت مو شد.این روش به نام FUTیا follicular unit transplantation   که به نام روش نواری یاstrip harvesting hair transplantation method..نیز شناخته می¬شود در این روش گروهای طبیعی مو که فولیکول نامیده می شوند،شناسایی شده و بدون صدمه دیدن و به صورت کاملاً سالم جدا سازی می شوند و سپس در محل گیرنده جایگذاری می گردند تا قبل از آن زمان که روش FUTابداع شود،قطعات 3*3 میلی متری پوست از پشت سر برداشته شده و به همان شکل در قسمت های بی موی جلوی سر پیوند می شد که نتیجه آن نمای تکه تکه و غیر یکنواخت مو ها بود.
در طی سالهای اخیر با ابداع روش FUE یا follicular unit extraction که در ایران نام FITشناخته می شود تحول دیگری در صنعت پیوند مو ایجاد گردید لذا می توان به طور کلی گفت:
کاشت مو امروزه در همه تکنیک ها به صورت فولیکولی انجام می گردد و اختلاف بین تکنیک های مختلف در روش برداشت آن از ناحیه دهنده می باشد.که به روش نواری و فولیکولی انجام می گردد.

روش برداشت نواری
Harvesting hair transplantation method
دراین روش ابتدا نواری از پشت سر و ناحیه دهنده برداشته می شود که شامل گروه بسیار زیادی از فولیکول ها می باشد سپس این نوار در زیر میکروسکوپ¬های مخصوص توسط تکنسین های دوره دیده جداسازی شده و تک تک فولیکول ها از هم جدا می-شوند.این اقدام به نحوی انجام می شود که احتمال صدمه به فولیکول ها و غشاء اطراف  آنها به حداقل ممکن برسد. سپس توسط پزشکان متخصص ما سوراخ های بسیار ظریفی در ناحیه گیرنده ایجاد می گردد که محل جایگذاری پیوندهای فولیکولی خواهد بود. همچنین ناحیه ای از پوست پشت سر که نوار از آن برداشته شده توسط پزشکان بخیه شده ترمیم می گردد.

روش برداشت فولیکولی
Follicular unit extraction
در این روش فولیکول ها مستقیماً و تک تک از ناحیه دهنده خارج می¬شوند این کار توسط ابزار مخصوص انجام می¬گردد که قطر آن حدود 1 میلی متر می باشد تفاوت اصلی این دو روش در طریقه برداشت پیوند می باشد به نحوی که در این روش نیازی برداشت نوار نیست و بخیه در کار نخواهد بود. بعلاوه علی رغم وجود تکنیک های متداول، نتایج کاشت موی تیم آمون نیازهای بیماران را درک می کند و می داند که برای هر بیمار صرف نظر از تکنیک های به کار رفته،در انتهای عمل نتیجه نهایی کار مهم است و برای دستیابی به بهترین و مطلوب ترین نتیجه برای هر بیمار در نظر گرفتن نکات ظریف و منحصر به فرد لازم است و این هنر ماست.

 مراحل انجام پیوند مو
 در طی مراحل پیوند مو پزشکان مجرب ما گرافت های آماده شده را یک به یک در بخش طاس یا کم موی سر جایگذاری می کنند.متخصصین آمون آموخته اند که این پروسه را به نحوی به انجام برسانند که نتیجه آن موهای کاملاً نرمال با ظاهری غیر قابل تشخیص همراه با خط رویش طبیعی و تراکم کافی باشد.
پروسه پیوند مو شامل چهار مرحله کلی می باشد


مرحله اول:مشاوره پیوند مو
در طی اولین تماس شما با کلینیک آمون،یکی از مشاوران ورزیده ما اطلاعات اولیه شامل علل ریزش مو و روشهای درمان آنها را در اختیار شما قرار خواهد داد. این مشاوره می تواند از طریق تلفن یا هر وسیله ارتباطی دیگر انجام گردد. و در طی یک مشاوره حضوری که پس از هماهنگی و تعیین وقت قبلی و به صورت رایگان انجام خواهد شد شما می توانید تحت معاینه و بررسی های لازم قرار گرفته و اطلاعات لازم در مورد علت ریزش موی خود و روش های درمان و تکنیک های پیوند مو را دریافت نموده و سئوالات خود را مطرح و به پاسخ آنها دست یابید


مرحله دوم:آمادگی انجام پیوند
در تماس بعدی شما با کلینیک ,مراحل نهایی آماده سازی شما جهت پیوند انجام خواهد شد که شامل موارد ذیل خواهد بود.
بررسی نوع وتعداد فولیکول های ناحیه دهنده
اندازه گیری تعداد فولیکولهای مورد نیاز برای پیوند در محل گیرنده.
بررسی شرح حال بیماروسوابق پزشکی وی
انجام آزمایشات پزشکی مورد نیاز
گرفتن عکس های قبل از عمل پیوند
تعین زمان دقیق عمل پیوند


مرحله سوم:پیوند مو (کاشت مو)
عمل پیوند فولیکولهای مو برای تیم ما یک عمل جراحی بسیار روتین ساده و سرپایی می باشد
قطعه ای بافت از ناحیه دهنده جدا شده و تحت میکروسکوپ به قطعات کوچک تقسیم شده و فولیکولهای آماده کاشت ایجاد می گردد(در روش برداشت نواری) و اگر عمل شما به روش برداشت فولیکولی  FUE باشد مراحل آن متفاوت بوده و شامل برداشت مستقیم فولیکولهای از ناحیه دهنده می گردد. پس از آن که گرافت های مو با مراقبت زیاد آماده سازی شدند با دقت فراوان در ناحیه طاس یا کم مو کاشته می شوند در این مرحله فولیکواهایی که دارای یک تار مو هستند در ناحیه خط رویش در نقاطی که از قبل آماده شده اند و با زوایای مختلف کاشته می شوند تا نمای بسیار طبیعی داشته باشند
یک پروسه کامل کاشت مو به طور متوسط بین 6 تا 8 ساعت به طول خواهد انجامید


مرحله چهارم:دوره بهبودی
پس از انجام عمل کاشت مو دستورات بعد از عمل به صورت شفاهی برای شما توضیح داده می شود و به صورت چاپ شده در اختیار شما قرار داده می شود که شما را برای انجام اقدامات مراقبتی متعدد در جهت حفظ سلامت موهای پیوند شده راهنمایی می کند.
پس از انجام عمل پیوند ممکن است شما احساس خستگی داشته باشید لذا توصیه می شود رانندگی نکنید و توسط یکی از آشنایان همراهی شوید در صورتی که شما در خارج از کشور هستید در مهمانسرای ما اقامت دارید می توانید در خواست کنید که توسط یکی از پرسنل ما تا اتاقتان همراهی شوید.
شما در روز بعد از عمل می توانید فعالیت طبیعی خود را داشته باشید به شرطی که از فعالیت های شدید اجتناب کنید رعایت این موضوع تا 2 هفته لازم است 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Bottom Menu11

TOP