سوالات متداول

سوالات متداول پیرامون هایفوتراپی

 • مدت زمان هر جلسه چقدر است؟

  بسته به ناحیه ای هایفوتراپی انجام میشود بین 30 تا 60 دقیقه می باشد. این روش کاملا راحت وبدون درد است و حتى حين انجام هایفوتراپی بیمار در حالت نشسته قرار می گیرد.

 • آیا هایفوتراپی برای پوست تیره هم قابل انجام است؟

  بله خوشبختانه هر تیپ پوستی می تواند ازروش هایفو استفاده کند. بر خلاف لیزر هایفوتراپی شدن دابلو را احساس می کند ولی نتایج بعد دابلو 2 ماه بهتر مشخص می شود و روند بهبودی طی 6 ماه آینده نیز ادامه دارد وفرد شاهد اثرات بیشتری هایفو زمینه سفت شدن ولیفت شدن صورت وگردن خواهد بود.

 • متقاضیان کشیدن پوست به روش هایفو تراپی به چند جلسه هایفو نیاز دارند؟

  فقط یک جلسه برای افرادی که شلی وافتادگی خفیف تا متوسط دارند کافیست. ولی اگر فردی تمایل دارد که بدلیل شلی بیشترهایفوتراپی را تکرار کند می تواند بعد از 6 ماه یک جلسه دیگر هایفوتراپی انجام دهد.

 • آیا پس از هایفوتراپی واقعا هیچ عوارضی بروز نمی کند؟

  عملا بجز مختصر قرمزی که طی یکساعت از بین می رود وگاها مختصر تورم که آنهم طی چند ساعت محو می شود اتفاق دیگری نمی افتد. دربعضی موارد ممکن است پوست ناحیه به لمس حساس شود که آنهم یکی دوروزه خوب میشود.

 • چه کسانی نمی توانند از روش هایفو `HIFU` استفاده کنند؟

  خانمهای باردار، داشتن زخم یا تبخال فعال در محل مورد درمان، وجود پروتز فلزی یا استنت قلبى، بیماران صرعی و دیابتی ها

 • چه تغییراتی را پس از انجام هایفو `HIFU` مشاهده می کنیم؟

  با انجام یک جلسه هایفو HIFU کشیده شدن ابروها،گونه ها، خط فک مشاهده میشود.عمق خط خنده کاهش می یابد،افتادگی گوشه لب ها کمتر می شود ،خطوط پنجه کلاغی دور چشم صاف تر می شوند ،همچنین شلی گردن وغبغب تاحدودی اصلاح می شود.

 • ماندگاری اثر هایفو `HIFU` چقدر است؟

  بسته به میزان شلی ونوع رژیم غذایی ، سن، ژنتیک و… لیفت ناشی ازهایفو HIFU حدود 2 سال باقی می ماند.افرادی که تمایل دارند نتیجه ماندگارتر داشته باشند می توانند هر1- 2 سال یکبار این روش را تکرار کنند تا همیشه جوان بمانند.

 • آیا روش هایفوتراپی `HIFU` هیچ خطری ندارد؟

  اولتراسوند از 50 سال قبل تاکنون در حیطه پزشکی کاربرد داشته است.تکنولوژی هایفوتراپی HIFU با سونوگرافی یکی است اما تنظیمات ونیز تاثیرات این دو با هم متفاوت است.لذا از ایمن بودن این روش مطمئن باشید.

 • چه کسانی کاندید مناسبی برای هایفو `HIFU` هستند؟

  افرادی تمایل دارند همیشه جوان بمانند می توانند از این روش از سن 30 سالگی که شروع شل شدن پوست است بهرمند شوند. اصولا شلی وافتادگی خفیف تا متوسط نتیجه بهتری نسبت به افتادگی های بیشتر می دهد. در افرادی که افتادگی زیاد دارند وتمایل به انجام عمل جراحی لیفت ندارند می توان از روشهای ترکیبی مثل تزریق چربی به همراه آرف فرکشنال و HIFU استفاده کرد تا نتایج به مراتب بهتری بدست آید. همچنین افرادی که می خواهند وزن کم کنند ونگران شل شدن صورت وگردن هستند می توانند از این روش استفاده کنند.

 • اثرات هایفوتراپی `HIFU` چگونه است؟

  معمولا بیمار در همان لحظه انجام HIFU کشیده تر شدن پوست را احساس می کند ولی نتایج بعد از 2 ماه بهتر مشخص می شود و روند بهبودی طی 6 ماه آینده نیز ادامه دارد و فرد شاهد اثرات بیشتری در زمینه سفت شدن و لیفت شدن صورت وگردن خواهد بود.