خدمات کلینیک آمون

لیزر انواع لک

لک های صورت انواع مختلفی دلیل دارند و به دلایل متعددی ممکن است روی پوست صورت لک به وجود بیاید. لکه هایی که بر اثر فشار دادن جوش ها به وجود می آید و باعث کنده شدن جوش یا آکنه می شود تبدیل به لکه های دائمی روی پوست می شوند که به سختی از بین می روند. بدن برای محافظت پوست از اشعه ماورای بنفش نور خورشید رنگدانه ملانین را می سازد. یکی از عوارض نور خورشید ایجاد رنگدانه (ملانین) اضافی در پوست است با گذشت زمان این رنگدانه ها زیاد شده و لکه های کبدی ایجاد می شوند.

میکرودرم ابریژن (Microderm Abrasion) یکی از بی عارضه ترین و موثرترین روش های لایه برداری پوست است. این سیستم با دارا بودن قدرت بالا و کنترل بسیار زیاد، امکان لایه برداری شدید در کنار کنترل بسیار بالا، از لایه شاخی گرفته تا لایه برداری عمیق را فراهم می آورد. می توان از میکرودرم ابریژن برای جوان سازی و درمان اسکارهای مختلف و لکه های سطحی سود برد.

دستگاه لیزر Gentle Max Pro ساخت کمپانی معتبر CANDELA آمریکا می باشد که از جدیدترین و موثرترین مدل سیستم های لیزر در جهان محسوب می شود. این لیزر قابلیت درمان لکه های پوستی، همانژیوم ها و ضایعات عروقی را دارد.