خدمات کلینیک آمون

لیزر موهای زائد

امروزه لیزر به عنوان بهترین، موثرترین و سریعترین روش از بین بردن موهای ناخواسته جای خود را در سراسر دنیا باز کرده است. اشعه لیزر بدون آنکه به سطوح پوست آسیب وارد کند، وارد پوست می شود و جذب فولیکول های مو می گردد. بدین ترتیب به طور همزمان صدها فولیکول مو تخریب می شوند. تاکنون درمان موهای زائد با لیزر پیشرفت های چشمگیری کرده است به نحوی که امروز چندین نوع لیزر مختلف برای این امر وجود دارند. انتخاب نوع لیزر بستگی به رنگ ونوع پوست و رنگ و ضخامت موهای زائد و محل آن دارد.

انواع لیزرهای مورد استفاده جهت درمان موهای زائد:

  • لیزر :Alexandrite لیزر الکساندرایت دستگاهی است که ویژه از بین بردن موهای زائد با بالاترین کارآیی و حداقل عوارض تولید می باشد. به دلیل قابلیت انتخاب Pulse Duration بسیار متنوع می توان به نحو موثری این نوع لیزر را هم برای موهای نازک و روشن و هم برای موهای ضخیم و تیره به کار برد. به علاوه دستگاه قابلیت تنظیم برای پوست روشن یا تیره را دارد. در حال حاضر لیزر الکساندرایت سریعترین، موثرترین و کم خطرترین لیزر موجود در دنیا برای درمان موهای زائد به شمار می رود. اغلب موهای تخریب شده از سطح پوست پاک می شوند و مابقی موها درعرض یک یا دو هفته خود به خود ریزش پیدا می کنند. با این لیزر می توان موهای زائد تمامی نواحی بدن از جمله چانه، پشت لب، گونه ها، گوشها، پیشانی، گردن، دست و پا، زیر بغل، سینه و شکم را با این روش درمان کرد.
  • لیزر :Diode لیزر Diode نیز از پیشرفته ترین لیزرها جهت از بین بردن موهای زائد است که توسط شرکت Palumar آمریکا ساخته شده و مورد تایید FDA می باشد. این دستگاه نیز جهت درمان موهای زائد بخصوص موهای ضخیم، تیره و روشن می باشد.
  • لیزر :Q-Switch Nd:YAG این لیزر با بهره گیری از تکنیک پیشرفته Q-Switch بهترین درمان برای ضایعات پیگمانته (انواع لک ها) می باشد. این لیزر برای درمان و پاک کردن انواع تاتوهای رنگی، خال های تیره مادرزادی (OTA Nevuse) و کک و مک Ephelide و Lentigo مناسب است. تعدادجلسات درمانی دراین نوع لیزر بسته به نوع ضایعه و محل آن متفاوت می باشد.
لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد