تا چندین سال پیش درمان لک‌های پوستی و از بین بردن تتوها تقریباً غیر ممکن بود. اما امروزه دستگاه کیوسوئیچ اندیگ یک راه حل فوق العاده برای درمان و جوان‌سازی پوست شما می‌باشد. حتماً عمل‌های زیبایی خود را در کلینیک‌های معتبر انجام دهید تا نتایج مثبتی از آن بگیرید.

مزایای استفاده از لیزر کیوسوئیچ اندیگ چیست؟

لیزر کیوسوئیچ اندیگ مزایای بسیار زیادی دارد و به همین علت امروزه در کلینیک‌های مختلف طرفداران زیادی دارد. مزایای مختلف این روش باعث شده است تا کلینیک‌های مختلفی این عمل را در لیست خدمات خود به افراد ارائه دهند. شما برای انجام لیزر کیوسوئیچ اندیگ حتماً به کلینیک‌های معتبر مراجعه کنید تا مشکل خاصی برایتان ایجاد نشود.

لیزر کیوسوئیچ اندیگ
لیزر کیوسوئیچ اندیگ

کلینیک تخصصی آمون با استفاده از بهترین دستگاه‌ها و بهترین پزشکان آماده خدمات رسانی در زمینه لیزر با دستگاه کیوسوئیچ اندیگ است. از جمله مزایای این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. این روش برای همه افراد با پوست‌های مختلف مناسب است.
  به عنوان مثال بیشتر روش‌های لیزر درمانی برای افراد با پوست تیره مناسب نیست. اما روش لیزر با کیوسوئیچ اندیگ برای این افراد نیز قابل استفاده است.
 2. این روش قابلیت از بین بردن حدود 70 الی 100 درصد لکه‌های پوستی افراد را دارد.
  این روش حتی رنگدانه های پوستی مثل تتو، خالکوبی و انواع کک و مک ها را از بین می‌برد و این برای افراد بسیار جذاب است. اگر قبلاً تتو کرده‌اید و حالا از طرح آن خوشتان نمی‌آید به راحتی می‌توانید با کیوسوئیچ اندیگ آن را از بین ببرید.
 3. استفاده از دستگاه کیوسوئیچ اندیگ باعث روشن شدن پوست و کوچک شدن منافذ باز پوست می‌شود.
  در نتیجه لکه‌های پوستی به مرور کاهش می‌یابد.
 4. این روش باعث از بین رفتن لکه‌های قهوه‌ای موجود بر روی پوست می‌شود.
  این لکه‌ها یا به صورت مادر زادی هستند و یا در اثر افزایش سن به وجود آمده‌اند.
 5. این روش به پوست و فولیکول‌ها هیچ آسیبی نمی‌رساند و فرد درد زیادی نیز تحمل نمی‌کند.
 6. رفع لکه‌هایی مثل خال و یا ماه گرفتگی که افراد را دچار مشکل کرده است.

کاربردهای دستگاه کیوسوئیچ اندیگ

دستگاه لیزر کیوسوئیچ اندیگ از جمله مدرن ترین دستگاه‌های موجود در کلینیک‌های زیبایی است که کاربردهای فوق العاده ای نیز دارد. در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی سال هاست که از این دستگاه برای جوان‌سازی پوست استفاده می‌شود. این دستگاه به تائید سازمان غذا و داروی آمریکا رسیده است و برای درمان مشکلات پوستی افراد بسیار کارساز است. از جمله کاربردهای مهم کیوسوئیچ اندیگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • درمان انواع خال‌ها: خال‌ها اگر از تعدادی بیشتر شود می‌تواند برای افراد ایجاد ناراحتی کند. مخصوصاً اگر این خال‌ها در صورت افراد باشد و تعداد آن‌ها بیشتر از چند عدد باشد زیبایی فرد را تحت تأثیر قرار می‌دهد. روش‌های مختلفی برای از بین بردن خال‌ها وجود دارد که استفاده از لیزر کیوسوئیچ اندیگ بهترین انتخاب است.
 • از بین بردن ملاسما: کک و مک ها اگر در صورت افراد پدیدار شود به شدت زیبایی فرد را تحت تأثیر قرار می‌دهد. با افزایش سن و سالمند شدن تعداد لک‌های موجود بر روی پوست افزایش می‌یابد که استفاده از کیوسوئیچ اندیگ می‌تواند بسیار کارساز باشد.
 • رفع موهای زائد: موهای زائد در هر نقطه‌ای از بدن که باشد با استفاده از کیوسوئیچ اندیگ از بین می‌رود و شفافیت و زیبایی را به پوست هدیه می‌دهد.
 • پاک کردن انواع خالکوبی: اگر افراد از طرح تتو و خالکوبی بر روی نواحی مختلف بدن خود خسته شده‌اند و به دنبال از بین بردن آن هستند کیوسوئیچ اندیگ می‌تواند بسیار کارساز باشد.
کاربردهای دستگاه کیوسوئیچ اندیگ
کاربردهای دستگاه کیوسوئیچ اندیگ

لیزر کیوسوئیچ اندیگ چه عوارضی دارد؟

لیزر کیوسوئیچ اندیگ یکی از کم عارضه ترین عمل‌های زیبایی است که افراد می‌توانند برای از بین بردن لکه‌های پوستی خود آن را امتحان کنند. این روش برای همه افرادی که از سلامت عمومی برخوردارند کاربرد دارد و به علت اینکه عارضه بسیار کمی برای افراد ایجاد می‌کند به یکی از پرطرفدارترین عمل‌های زیبایی تبدیل شده است.  اگر سابقه تبخال و یا هرپس دارید حتماً آن را به پزشک خود اطلاع دهید. دلیل این امر این است که انرژی که از دستگاه لیزر ساطع می‌شود باعث فعال شدن ویروس‌ها می‌شود و این باعث تشدید عوارض در فرد می‌شود. عوارض جزئی کیوسوئیچ اندیگ عبارت است از:

 • قرمزی و تورم در ناحیه درمان. این قرمزی خیلی زود از بین می‌رود و اگر فرد از کرم‌های تجویز شده توسط پزشک استفاده کند این عوارض نگرانی خاصی برای او نخواهد داشت.
 • خارش پوست بلافاصله بعد از لیزر که ممکن است تا چند روز بعد از عمل ادامه‌دار باشد.
 • در برخی از موارد برخی از رنگدانه های پوستی کمرنگ می‌شود که با گذشت زمان از بین می‌رود.
 • کبودی ناحیه درمان که برای تعداد اندکی از افراد ایجاد می‌شود و چون به ندرت رخ می‌دهد نگرانی خاصی برای افراد ندارد.
 • درد جزئی بعد از کیوسوئیچ اندیگ که پزشک با استفاده از کرم‌های بی‌حسی موضعی این درد را به کمترین حد ممکن می‌رساند.

هزینه درمان با دستگاه کیوسوئیچ اندیگ

هزینه درمان عمل‌های زیبایی در کلینیک‌های مختلف بسته به شرایط، متفاوت است. عواملی که بر روی هزینه درمان با دستگاه کیوسوئیچ اندیگ تأثیرگذار است عبارت است از:

 • مساحت ناحیه درمان: طبیعتاً هر چه مساحت ناحیه درمان بیشتر باشد شما باید هزینه بیشتری برای درمان بپردازید. هر چه مساحت ناحیه درمان بیشتر باشد پزشک باید زمان بیشتری برای درمان بگذارد و این زمان‌بر بودن باعث افزایش هزینه‌ها می‌شود.
 • تخصص پزشک: اگر شما کیوسوئیچ اندیگ را نزد پزشکان متخصص و با سابقه انجام دهید نتیجه موفقیت آمیزی از عمل خود خواهید داشت. شما برای عمل توسط پزشکان متخصص و با مهارت هزینه بیشتری نیز باید بپردازید که این هزینه بالاتر تضمین کننده کیفیت نهایی کیوسوئیچ اندیگ نیز خواهد بود.
هزینه درمان با دستگاه کیوسوئیچ اندیگ
هزینه درمان با دستگاه کیوسوئیچ اندیگ
 • کلینیک انتخابی: هر چه شما کلینیک معتبرتری برای این عمل انتخاب کنید هزینه بیشتری نیز باید بپردازید.
 • تعداد جلسات درمان: تعداد جلسات درمان را پزشک مشخص می‌کند و هر چه تعداد جلسات بیشتری برای شما انتخاب شود شما هزینه بیشتری نیز باید بپردازید.
 • خدمات ارائه شده در کلینیک: هر کلینیک خدمات مختلفی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. هر چه این خدمات بیشتر باشد نتیجه نهایی کیوسوئیچ اندیگ بهتر خواهد بود و طبیعتاً شما باید هزینه بیشتری نیز بپردازید.

بنابراین نمی‌توان هزینه مختلفی را برای کیوسوئیچ اندیگ ارائه کرد. هر فرد بسته به شرایط مختلف و با توجه به پزشکی که برای خود انتخاب می‌کند هزینه مختلفی برای عمل باید بپردازد. نکته مهم اینجاست که هزینه‌ای که شما برای این عمل می‌پردازید نسبت به سایر عمل‌های زیبایی مناسب‌تر است و طبیعتاً می‌تواند گزینه بهتری نیز باشد.

تعداد جلسات کیوسوئیچ اندیگ و زمان هر جلسه

عوامل مختلفی بر روی انتخاب تعداد جلسات و زمان هر جلسه کیوسوئیچ اندیگ مؤثر است. نظر نهایی را در مورد تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان افراد را پزشک متخصص می‌دهد و به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال فردی که نواحی مختلف بدن خود را کیوسوئیچ اندیگ انجام دهد طبیعتاً به جلسات بیشتری برای درمان نیاز دارد.

برای از بین بردن لکه‌های پوستی سطحی و کوچک شما به 2 الی 3 جلسه 30 دقیقه‌ای نیاز دارید و اگر برای درمان لکه‌های پوستی بزرگ خود به سراغ کیوسوئیچ اندیگ بیایید حداقل به 5 یا 6 جلسه درمانی نیاز دارید. اگر شما برای پاک کردن و از بین بردن تتو و خالکوبی این عمل را انجام می‌دهید به تعداد جلسات بیشتری برای این عمل نیاز دارید.

این‌که شما از عمل کیوسوئیچ اندیگ چه انتظاری دارید بر روی تعداد جلسات درمانی نیز تأثیر گذار است. اگر شما به دنبال یک کیفیت فوق العاده هستید که جوان‌سازی فوق العاده ای برای شما ایجاد کند شما به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارید. پزشکان متخصص کلینیک آمون در جلسه معاینه با شما صحبت می‌کنند و بعد از بررسی وضعیت بدنی شما تعداد جلسات درمانی را مشخص می‌کنند.

تعداد جلسات دستگاه کیوسوئیچ اندیگ
تعداد جلسات دستگاه کیوسوئیچ اندیگ

چرا برای انجام کیوسوئیچ اندیگ کلینیک آمون را انتخاب کنیم؟

بهترین گزینه برای انتخاب یک کلینیک خوب و مناسب از همه لحاظ کلینیک تخصصی پوست و مو آمون است. این کلینیک سابقه‌ای درخشان در این زمینه دارد و تقریباً همه مشتریانی که برای جوان‌سازی پوست، کاشت مو و یا کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی به این کلینیک مراجعه کرده‌اند راضی بوده‌اند. از جمله مزیت‌های مهم این کلینیک که باعث شده است تا گزینه خوبی برای انتخاب توسط افراد باشد عبارت است از:

 1. هزینه مناسب: کلینیک آمون در زمینه کیوسوئیچ اندیگ بهترین گزینه برای انتخاب است چرا که هزینه بسیار مناسبی از افراد دریافت می‌کند.
 2. کیفیت خوب عمل و نتایج فوق العاده: نتایج فوق العاده و نداشتن عوارض عمل‌های زیبایی در کلینیک آمون باعث شده است تا افراد زیادی آن را انتخاب کنند.
 3. پزشکان مجرب: پزشکان با سابقه و با مهارت زیاد نقطه قوت این مرکز می‌باشد و افراد با خیال راحت می‌توانند آن را انتخاب کنند.
 4. مراقبت‌های بعد از عمل: پزشکان نکات مهم در مورد مراقبت‌های بعد از عمل را به بیماران ارائه می‌کنند که بیماران با رعایت آن می‌توانند نتیجه موفقیت آمیزی از عمل خود بگیرند.
 5. اطمینان خاطر مشتری: در کلینیک آمون افراد از همه جهات خیالشان راحت است و این بزرگ‌ترین افتخار برای کلینیک آمون است. این کلینیک بالاترین نمره را در زمینه رضایت مشتری دریافت کرده است.
 6. دستگاه‌های مدرن: دستگاه‌های مدرن و کاربردی در کلینیک آمون باعث شده است تا نتایج نهایی عمل فوق العاده باشد.
کیوسوئیچ اندیگ کلینیک آمون
کیوسوئیچ اندیگ کلینیک آمون

ریکاوری بعد از درمان با کیوسوئیچ اندیگ

از بین بردن لکه‌های پوستی و جوان‌سازی پوست با کیوسوئیچ اندیگ تقریباً هیچ عارضه‌ای برای شما ندارد. بنابراین شما بعد از عمل نیاز به ریکاوری خاصی هم نخواهید داشت و می‌توانید بعد از عمل سریعاً کارهای روزمره خود را از سر بگیرید و یا حتی اگر جایی مشغول به کار هستید بدون نگرانی می‌توانید کار خود را ادامه دهید. پزشک متخصص برای بهبود سریع‌تر و گرفتن نتیجه مناسب‌تر از کیوسوئیچ اندیگ به شما نکاتی را ارائه می‌کند که این نکات عبارت است از:

 1. از لایه بردارهای مختلف قبل و بعد از استفاده از کیوسوئیچ اندیگ استفاده نکنید.
 2. از دست‌کاری پوست خود بعد از انجام عمل خودداری کنید. دست‌کاری پوست می‌تواند نتایج عمل را کاملاً از بین ببرد.
 3. حتی الامکان از آفتاب دوری کنید. قبل و بعد از عمل سعی کنید در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید و اگر مجبور به بیرون رفتن و در معرض نور آفتاب بودن شدید حتماً از کرم‌های ضد آفتاب استفاده کنید.
 4. بلافاصله بعد از درمان می‌توانید از کمپرس یخ استفاده کنید. کمپرس یخ می‌تواند نتایج بسیار خوبی برای درمان داشته باشد.
 5. انتظارات بیش از اندازه نداشته باشید.کیوسوئیچ اندیگ یک درمان فرآیندی است. اگر شما صبر داشته باشید به مرور زمان نتایج عمل را مشاهده خواهید کرد و رضایت خاطر شما افزایش می‌یابد.
 6. حتماً داروهایی که پزشک متخصص برای شما تجویز می‌کند را مصرف کنید. داروهای تجویز شده بسته به شرایط بدنی شما تجویز شده است و مصرف آن می‌تواند تضمین کننده نتیجه عمل باشد.

کیوسوئیچ اندیگ از جمله عمل‌های زیبایی مدرن است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. برای انجام این عمل بهتر است که به کلینیک‌های معتبر مراجعه کنید تا نتیجه خوبی از عمل بگیرید. کلینیک تخصصی پوست و مو آمون با داشتن مجوز از وزارت بهداشت بهترین گزینه برای انتخاب می‌باشد. شما با انجام کیوسوئیچ اندیگ در کلینیک آمون کمترین عوارض را تجربه خواهید کرد و در آینده اگر به دنبال کاشت مو، مزوتراپی، کاشت ابرو و سایر عمل‌های زیبایی باشید قطعاً کلینیک آمون را انتخاب می‌کنید.

دیدگاهتان را بنویسید